Bistro Sweet & Pepper DAYS byl sen, jež se stal skutečností, jedné malé rodiny, plné nadšenců do dobrého a kvalitního jídla.

Ta myšlenka, mít to místo, kde můžeme přenést na zákazníky naší ideu, jak se dobře najíst a jak si užít svůj den naplno, nás napadala vždy ve chvílích, kdy jsme si pořádali naše rodinné oslavy, které se točily hlavně okolo toho, co dobrého si zase na náš velký rodinný stůl připravíme. A tak vznikali různé tématické menu. Laťku jsme se stavěli výš a výš a touha mít svoje vlastní bistro, byla čím dál větší, až jednoho dne padlo rozhodnutí – opustit naše manažerské pozice ve firmách a jít s nadšením do toho!

Název Sweet & Pepper DAYS je metaforou nejen pro naši nabídku jídla, která se skládá jak ze slaných tak sladkých pochutin, ale je to i určité vykreslení života jako takového. Jeden den je krásně a vše je růžově sladké a hned druhý den to může být ostré a peprné, stejné tak to bylo s naším začátkem a budováním.

Jelikož jsme bistro, které se nechce profilovat jen do jednoho stylu, či chutě kuchyně, tak jsme se rozhodli, že naše dny budou tématické a vždy inspirované jinou kuchyní, to znamená, že u nás jeden týden můžete ochutnat tu „nejitalštější“ pastu, kterou znáte a druhý týden pro změnu se můžete zakousnout do českého domácího chleba s pečenou husou a hořčicí a další týden Vás můžeme pohostit naším slavným americkým chilli hot dogem.

Co se týče ale sortimentu, vždy dbáme na to, aby to bylo jídlo do ruky, či na vidličku, nejsme žádná vysoká gastronomie, tudíž u nás vždy najdete vaječné snídaně, polévky, sendviče, burgery, hot dogy, pasty apod. A samozřejmě široká nabídka našich sladkých dobrot.

Klademe důraz na to, že je vše 100 % domácí, kvalitní, neotřelé a rustikální. Nechceme splynout s restauracemi na každém rohu a ani se nechceme jako restaurace prezentovat. Jsme denní bistro, tzv. domácí kvalitní FAST FOOD s rodinnou atmosférou a individuálním přístupem.

Eklektismus je náš další rys. Rádi, nejen jídlo, kombinujeme napříč více styly, a proto i náš interiér je kombinací severského moderního stylu s vintage antique kousky, které se akcentově v bistru objevují.

Naše vize je do světa české gastronomie přinést tak trochu něco jiného. Chceme být originální, ale ne za každou cenu, chceme, aby lidem u nás bylo dobře, odcházeli spokojení s dobrou náladou a s naší krabičkou 100% recyklovatelnou plnou našich domácích dobrot!

 


Stále s námi